header
sex | esilehele | info | Suur armuhoroskoop 2024 kiisuke reede, 19. juuli 2024 23:36
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
varia
lisa_kuulutus

Suur armuhoroskoop 2024

New Document Mida toob see aasta sinu armuellu? Loe armuhoroskoopi ja saad teada.


JÄÄR (21. märts - 20. aprill)


Suvi toob su ellu kogemusi, mille kaudu põhjalikult muutud. Muutuda võib mitmel moel, kuid sageli on just teine inimene see katalüsaator, mis annab me elule hoopis teise suuna. Ja nüüd, eriti aprillis, võidki kohata oma "kiirendajat". Tunned ta ära sellest, et tema ilmumine su ellu tekitab sinus täiesti erilise tunde. 10.-25. maini tekkivad suhted on intrigeerivad, müstilise alatooniga, kuid võivad kaasa tuua möödarääkimist, arusaamatusi ja isegi reetmist.

Oled sel ajal seksuaalenergiate tajumisel tõeline sensitiiv. Su enda keha on samuti ülitundlik, mistõttu ainuüksi partneri õhkõrn puudutus viib sind totaalsesse pöördesse. Suure tõenäosusega avastad juunis enda jaoks armukunsti uued dimensioonid, selle maagilisema ja müstilisema poole. Armuvahekord on ju eelkõige energiate voolamine ja segunemine. Nagu helide harmoonia, kus partner on viiul ja sina poogen.

Mais on suhteid lihtsam luua, kuid neis pole enam sellist sügavust ega müstilist tähendusrikkust. Tutvused võtavad kergesti vedu reisil olles (ka netis surfates), välismaal, eksootilistes paikades, samuti tarkuse ja teadmisega seotud kohtades - õppeasutustes, seminaridel, täienduskoolitusel jne. Tegelikult on aprillis kõige ideaalsem võimalus tutvumiseks ikkagi internet. 22. aprilli paiku (mõju ca 14.-29. aprillini) võib sind tabada välk selgest taevast. Su kaardid lüüakse segamini. Suhete liinis võib tekkida ootamatu hämaravõitu asjaolu kas sul endal või siis partneril.

Suvi toob inimsuhetesse suurema selguse ja konkreetsuse. Samuti suudad loobuda suhetest, mille aeg on ümber saanud. Veel märtsis tundub sulle mõne suhte lõpetamine või ka alustamine mõeldamatu, kuid mais muutud sisemiselt vabamaks, ei klammerdu enam ja seega oled ka otsustavam.

SÕNN (21. aprill - 20. mai)

Sõnni valitseja Veenus liigub kuni 17. aprillini Skorpionis, mis on Sõnnile püsiva partnerluse märk. Seega on tõenäosus püsisuhte loomiseks küllalt suur. Inimesed, kellega mais kohtud, on nagu peeglid, kus näed iseennast. Endale vaatame otsa ikka läbi teise inimese! Nii on võimalik, et kohtud kellegagi, kes peegeldab su enda lootusi-ootusi, aga ka hirme. Arvesta siis sellega, et kui soovid kohata ilusat ja õnnelikku inimest, pead seda ka ise olema. Mais loodud suhted kannavad endas püsivat alget.

Uue partneriga esmakohtumisel on tunne tugev, kuid puudu jääb initsiatiivist. Umbes nii, et alguses ei saa kuidagi vedama, pärast pidama. Ette tuleb jõulisi kirehetki ja ka vihapurskeid. Ning muidugi armukadedust. Kadedus on üks kole roheline loom, aga veelgi hullem elajas on armukadedus. See loom võib nüüd hambaid näitama hakata. Püüa temaga kuidagi hakkama saada. Lase ta oma südame kojast välja ja ta kingib sulle hingerahu.

Juuni esimesel nädalal (kulminatsioon 7. juunil) oled Neptuuni poolt pimestatud ning näed vaid seda, mida näha tahad. Inimsuhteid näed nagu läbi uduse klaasi, mille moonutusi tegelikkuseks pead. Võid armuda kellegi olematutesse külgedesse, mida endale ette kujutad. Aprilli keskpaiku (kulminatsioon 10.-15. aprillini) on Veenus Saturniga pahuksis, mistõttu uute suhete loomine ei taha kuidagi vedu võtta. Samas on see hea aeg juba olemasolevate suhete kinnistamiseks.

Juulis, kui valitsev üldmõju muutub vabamaks ja kergemaks, hakkad sina oma suhteliine sügavuti analüüsima. Väga suure üldistusena võiks öelda nii - mais tekkinud (juhu)tutvustega pead juulis midagi konkreetset peale hakkama. Mai tõi suhte, juuli nõuab selle analüüsi. Ja mingit otsust. Valikut.

KAKSIKUD (21. mai - 21. juuni)


Aprillis võid olla ühel või teisel viisil tervisega kimpus, mistõttu on partner sulle nagu ravim kehale ja hingele. Meeldivad tutvused tõstavad su toonust ning mõni poolkreisi tegelane mõjub sulle sama ergutavalt kui hommikune tass kanget kohvi. Pöörased inimsuhted on sulle nagu doping, mis lükkab sind käima. Sest sa vajad muljeid, millega oma täitmatut vaheldusevajadust toita, ning ekstravagantsed tüübid sobivad selleks suurepäraselt.

Üksindus ja igavus teevad sind juunis sõna otseses mõttes haigeks. Hoia eemale hallidest kujudest, haara kirevate särkide ja neoonsäravate kleitide järele! Kui töötad koos ihaldusväärse kolleegiga, võib märts võimendada teievahelist sümpaatiat veelgi (eriti aeg 10.-20. kuupäevani). Romaan tööpostil on igati tõenäoline. Samuti võib mingi täiesti tavaline, argine ja olmeline olukord võtta ootamatult eksootilis-erootilise pöörde. Näiteks armastus esimesest suutäiest sööklas… Jalustrabav kohtumine kalapoes…

Mais on kõike järsku väga palju - e-kirju, SMSe, vanu sõpru uues kuues, uusi sõpru hallis kuues ja mõni tundub olevat purjus ka vett juues.:) Eriti just Suvikuu keskel on sinu kui merkuurlase suhtemaastikud Uraani poolt segi paisatud. Asjad lähevad täpselt nõnda, nagu sa kunagi pole mõelnud. Elutempo läheb nii kiireks ja su enda mõtted nii lennukaks, et sul on tunne nagu startival kosmosesüstikul. Keegi korras pidurite ja hea navigatsioonivõimega sõber peaks sind nüüd tagasi hoidma, sest muidu põrutad orbiidilt välja.

Sulle on alati omane olnud mitu suhet korraga, ent seekordne jõulukuu õnnistab sind eriti topeltsuhetega. Päevad enne jõule paistavad silma selle poolest, et paljud su partnerid käituvad veidralt, kaovad ootamatult või siis ilmuvad välja eriti ebasobival hetkel.

VÄHK (22. juuni - 22. juuli)

Märtsis särab su isiklikus elutaevas korraga kirgede Päike ja müristab tülide Äike. Nagu elus alati - kui on mõju, on ikka ka kõrvalmõju. Ja nagu me teame - Iha ja Viha on sugulased! Ühesõnaga - sa oled vastassoo jaoks silmatorkav, atraktiivne, natuke provotseeriv, koguni ärritav. Kuid kindlasti mitte leige, lahja ega neutraalne. Sind tõesti kas ihatakse või vihatakse, aga ükskõikseks ei jäta sa ühtegi elusat hinge. Kõige selle juures oled sa siiski mänguline, eksperimenteeriv, traditsioonide piire kompav ja neid rikkuda püüdev.

Seega oled sa märtsis äärmiselt isikupärane ja tõmbad sellega ligi neid, kes samuti ihkavad midagi enamat kui vaid kerge flirt. Amburi ajal on asjad vastupidi - sa oled nähtav ja imetletud ainult väga kitsas "sageduses". Ütleme nii, et korraga ei õnnestu kuulata mitut raadiojaama, vaid oma "raadio" tuleb väga täpselt ühele inimjaamale välja timmida.. Maikuu kohtumised on kantud lihtsusest ja konkreetsusest.

Sulle ei tundu suurejoonelised välised efektid enam nii tähtsad, vaid sa väärtustad lihtsat elu, millega oled harjunud. Kõlab ehk kummaliselt, kuid aprillis mõjub mõõdukas rutiin suhetele hästi. Kui märtsis lendasid kõrgelt ja avastasid uusi põnevaid suhtemaastikke, siis juuni oled juba maandunud ja naudid kindlat pinda jalge all. Tähtis pole, kas maandusid kerge purilennuki või raskes relvis õhujõudude hävitajaga. Tähtis on, et jalad on kindlalt maas. Ja kui olete koos maandunud, jääb üle vaid teineteisega harjuda.

Juulis peategi leidma kuldse kesktee oma kommetes ja harjumustes, sünkroniseerima oma kaaslasega kõikvõimalikke kellaaegu, söögi- ja magamisharjumusi ja mida kõike veel.

LÕVI (23. juuli - 23. august)

Lõvile mõjub eelolev periood otsekui kõrgema kategooria ameerika mäed. On ju mai, mil valitseb Skorpion, sodiaagiringis Lõvi märgiga pingeasendis, mis sunnib paljusid suhteid uue pilguga vaatama. Rohkesti tekib äärmuslikke ja vastuolulisi olukordi, mis panevad proovile su psühholoogilised võimed ja inimestetundmise. Samas on aprill Lõvile kuu, mil minevik ärkab ellu ja laotab möödaniku su ette nagu kuningliku vaiba. Ja sa oled sunnitud astuma. Seega võib kunagi ammu läbielatu sind nüüd oluliselt mõjutada. Vanad kiindumused ilmuvad kui maa alt ja sa pead nendega midagi ette võtma. Sest selge on üks - pead tegema kindlaid ja selgeid otsuseid, sest lahenduste edasilükkamine viib lõpuks ummikusse.

Kuumad maipäevad võivad kõhu õõnsaks võtta küll. Nii mõnigi partner on võimeline röntgenikiirena läbistama su ego kaitsekihi ja tõmbama lahti kõik need sahtlid, kuhu oled peitnud selle, mida pole söandanud kätte võtta. Selles suhtes paistab eriti silma mai teine nädal, laiemas plaanis aeg kuni 20. maini.

Harjumused, mälestused, kompleksid - su partner nõuab sinult, et näeksid nüüd selge pilguga kõike, millest oled seni mööda vaadanud. Seega on tõenäoline, et mais kohtud sa inimesega, kes paneb sind endasse vaatama, probleeme teadvustama, ja kelle abil ning toetusel oled suuteline oma elu seisva vee jälle voolavaks muutma.

Juuni oled taas mänguline ja loov ning mais tekkinud umbsõlmed hargnevad sirinal lahti vaid su sõrmenipsu peale. Su elujõu andurid hüppavad lakke, mistõttu kiirgad endast ka seksuaalset magnetismi. Seega väljastad tugevaid erootilisi signaale, ilma et ise sellest arugi saaksid. Nii et ära imesta, kui sa erisugustes seltskondades kahtlaselt populaarne oled.

NEITSI (23. august - 23. september)

Sa tunned, et oled juba pisut rahutu hammasratas, kes otsib teist hammasratast. Oled juba tükk aega otsinud. Aga te pöörlete eri kiirustega ega haaku seetõttu. Ainus võimalus on oma pöörded sättida nii, et see oleks siiski võimalik. Juunis tekibki sul hulganisti ideid, kuidas tutvuda, millises poosis olla, mida seljas kanda, millistes klubides käia, kuidas tantsupõrandal end liigutada, millistel teemadel vestelda. Aga viga ongi selles, et sa teed aina plaane ja unustad seejuures loomuliku kulgemise.

Ülitugev Skorpioni üldmõju, mis kuni 17. aprillini domineerib, aktiveerib su ülemist poolt, kuid jätab alumise unarusse. Usalda oma keha, armasta endas olevat ürgset jõudu, oma loomulikke instinkte. Käitu loomulikult, tunde järgi. Usalda oma partneri silmi, mitte tema sõnu - neid annab ikka ritta seada. Aprillis ongi sinu probleemiks kuiv intellektuaalsus ja mõistuspärasus. Silmad ja kehakeel on tegelikult need andurid, mida peaksid jälgima.

Mais (tasapisi juba aprilli lõpus) muutub olukord kardinaalselt - sa hakkad rohkem tundma kui mõtlema. Su intuitsiooni väravad paisatakse Amburi tuulte poolt valla. Ning sa hakkad sõna otseses mõttes elama, mitte ainult teoretiseerima. Joonistatud mehest/naisest saab aasta lõppedes luust ja lihast kolmemõõtmeline mees või naine.

Juulis saad ka aru, et vana arm tõesti ei roosteta. Kohtud ehk ootamatult oma vana kallimaga ja sellest võib tekkida ilus sõprus juba uuel arenguspiraalil. 1.-7. juuli annab siiski tunda Saturni tagasihoidev mõju - tunned, et oled pingul, ja alahindad oma võimalusi. Seevastu 11.-19. juulini löövad mässava Uraani tuuled läpatanud õhu su elust minema. Aeg, mil üllatused ootavad sind iga nurga peal ning kus kõik läheb täiesti risti vastu su plaanidele.

KAALUD (23. september - 23. oktoober)


Kaalud kui suured Sodiaagi harmoonikud ja tasakaaluotsijad on nüüd need, kelle kaalud võivad aprillis Skorpioni kirglike tuulte mõjul tugevalt kõikuma lüüa. Seega on hingedekuu sulle pisut raju, tormine. Sa vajaksid pehmemat ja õrnemat maailma kui äärmuslik aprill sulle pakkuda suudab. 7. aprillil (aspekt mõjub ca 1.-11. aprillini) teeb Kaalude valitseja Veenus kvadraadi Neptuuniga.

See ajalõik ühendab armastuse ja unistuse. Neptuun kui illusioonide, unistuste, kaifi ja alateadvuse sümbol võib sind panna armuma kellessegi, keda tegelikult olemas ei ole. Armastad oma ettekujutust temast, mitte reaalset inimest. Mõtled kellegi ilusaks ja siis kaifid seda tunnet. Laias laastus valitsevad sellised mõjud terve aprillijooksul.

Mais (eriti kuni 17. maini) oled sa klammerduv ja püüad tekkinud suhet kohe kindlustama hakata. Suhe ei saa veel õiget hoogu sissegi, suhtelill ei jõua õidegi puhkeda, kui sina juba üritad seda õit oma öökapile vaasi sokutada. Seega oled sa mais korraga nii suur idealist-unistaja kui ka omanik, kes kiivalt oma partnerit valvab. Soovid, et partner annaks sulle garantii, et teie suhe jääb kestma igavesti. Ja kuna sa ise selles kahtled, oled valmis oma sümpaatia kohe purki pistma ja ära kaanetama, et keegi teine noolima ei pääseks.

17. juunil jõuab Veenus Amburisse ning sinu teistega lävimise stiil muutub vabamaks ja loomingulisemaks. Hakkad väärtustama mõttekaaslust ja sõprust, külaskäike ühiste tuttavate juurde.

Juulis suhtled paljudega korraga, kuid üheski suhtes ei teki seda miskit, mis sind selle inimese külge liidaks. Tutvused jäävad justkui õhku rippuma, sest jätad oma mõtetes kõik otsad lahti.

SKORPION (24. oktoober - 22. november)

Aprilli esimesel poolel on su seksuaalne energeetika niivõrd võimas, et isegi kui oled enda arust nähtamatu, on sul vastaspoole esindajatest saba taga. Ometi võib seesama energia ka tülisid ja konflikte provotseerida - eriti juhul, kui sul pole oma partneriga vaimset ja hingelist klappi. Seega ära keskendu vaid kehalisele poolele, vaid loo hinges enne sild selle inimese juurde ja alles siis randu tema füüsilises sadamas.

Umbes 10.-25. maini võid sattuda mõnda keerulisse suhtesse, mis alguses üldse ei paista selline, milliseks hiljem osutub. Sel ajal sõlmitud kontaktid ja tutvused võivad kaasa tuua arusaamatusi, intriige, hämaraid asjaolusid. Samas oled nendel päevadel haruldaselt vastuvõtlik ja suudad partneri energeetikaga mängida, kaaslase aurat kombata.

Mai lõpp ja juuni muudavad suhted paindlikumaks, vabamaks ja mitmekülgsemaks. Sa ei tähtsusta kirge ega seksi enam üle, vaid suudad partneriga rääkida nii ilmast kui ka poliitikast, ning pole sugugi võimatu, et avastad oma kaaslases jooni, mida varem tähele ei pannud.

Juuli soosib suhteid, mis on üsna praktilised ja asjalikud. Võiksid oma kallimaga näiteks poodlema minna, teha koos mõned kirgliku iseloomuga ostud. Et siis hiljem kirglikult nende otstarbekuse üle vaielda. Võimalik on ka selline areng, kus sa just nimelt esmakohtud oma tulevasega sisseoste tehes. Asjad-esemed ning armuseiklused on omavahel eriti seotud aprilli lõpus ja mai alguses, samuti 8. mai paiku, mil leiab aset Veenuse ja Pluuto ühendus.

Juuni teisel poolel tasuks elada nii-öelda ratastel, võimalikult palju ringi liikuda, sest just sellises õhustikus võid tutvuda õige inimesega.

AMBUR (23. november - 21. detsember)

Märtsis ära loo suhteid, kus määravaks näitajaks on su partneri välimus või mingid muud välised näitajad. Sest kui teie bioväljad ei klapi, ei tule suhtest midagi välja. Seega, uue inimesega tutvudes tunneta esmalt tema aurat, proovi teda mõista sõnadeta, häälestu temaga vaikuses - vaid omavahel olles. Kui suudate pikemat aega vaikida, ilma et see vaikus piinlikuks läheks, siis sobite.

Maski suudame kõik kanda, aga maski all loodud suhe muutub pikapeale väsitavaks. Sest mingil hetkel tuleb mask eest võtta ja siis selgub tõde. Mais tekkivad tutvused võivad olla ainult platoonilised, hingelised kiindumused, milles suur osa on fantaasiatel. Võimalik on ka salasuhte teke. Igatahes on intriigide, valetamise ja vassimise oht.

Seda nii sinu enda poolt kui ka sinu suhtes. Rohkem ikka seda viimast. Ja kui sul on infot, kes kellega parajasti käib, siis hoia keel hammaste taga. Su süüdimatu avameelsus võib tekitada tõelise intriigide tuulispasa. Su idealistlik lapselik optimism ei sobi aprilli, kus puhuvad salakavaluse, usaldamatuse ja äärmuslike kirgede tuuled.

Seevastu juuni annab sulle võimaluse jälle särada oma otsekohesuses, ilma et sellest jama sünniks. Maikuus tooni andvad ülitugevad Amburi mõjud lükkavad su suhete karussellile sellised tuurid sisse, et pead end kinnitama mitme turvavööga, et mitte kosmosesse lennata.

Su võluvalt süüdimatu optimism kandub üle ka su sõpradele-sõbrannadele, mistõttu oled igas seltskonnas hinnatud kaaslane. Tekib palju suhteid, mis läbivad ruttu kõik etapid. Seega ei maksa loota tõsipartnerluse teket. Ja pea meeles - iga uue näo taga on konkreetne nimi, mida tuleks meeles pidada. Et järgmisel kohtumisel suudaksid ikka näo ja nime kokku viia.

Ka juuli kolm viimast päeva vihjavad kuumale seiklusele.

KALJUKITS (22. detsember - 20. jaanuar)

Aprill on sinu jaoks aeg, mil peaksid olema mängulisem, vabam, koostööle häälestatud. Pead suutma lahti saada oma jäigast kangekaelsusest ja mõttetute reeglite järgimisest. Avasta endas eksperimenteeriv elukunstnik, ja sul hakkab ka partnerluse liinis paremini minema.

Skorpion on Kaljukitsele sõpruse ja kollektiivse loomingu sektor (maja). Seega võid Skorpioni tuultes purjetades leida oma armastuse sealt, kus moodustub mõni grupp, rühm või kas või kamp - peaasi, et seda seltskonda hoiaksid koos ühised huvid ja meeskonnatöö. Ja kui satud sellisesse punti, siis keskendu rohkem mängule, vabale loovusele, mis on sinus kindlasti olemas, kuid mida on sul ehk raske teistele välja näidata.

Mais võibki juhtuda, et sõprusest saab armastus, et ühine huvi mingi teema vastu tekitab ootamatult tugeva vastastikuse äratundmise. Võiks öelda isegi nii, et minnes välja vaid füüsilise afääri peale, saab sellest sõprus, ja väärtustades sõprust, kujuneb sellest romantiline ja uskumatult kaunis lugu.

Soovitus sulle juuniks - kohtingul olles ära vaata kogu aeg kella. Sest sina kui Kronose (Saturni) kaitsealune armastad küll kronomeetrit ja muid ülitäpseid mõõteriistu väga, aga see ei jäta sinust just eriti romantilist muljet. Armastus ja suhe pole mingi kellavärk, see on teie kahe ühine looming. Sest armastus elab, liigub, loob ja lehvitab kõige paremini dünaamilises ja mängulises maailmas - kus puuduvad aja ja ruumi piirid, kus kõik on tegelikult võimalik.

Juulis on palju selliseid kohtumisi, mis sind segadusse ajavad, kuid ometigi lummavad. Inimesed pole need, kellena paistavad, ja sul on tunne, nagu kõnniksid seotud silmadega teatrilaval, kus sind näevad kõik, aga sina ei näe kedagi. Kerge on armuda, aga raske on seda tunnet partneriga jagada. Salajased kiindumused, igatsused ja varjatud fantaasiad võtavad maad.

Mai teisel poolel teed ehk paar salakohtumist, aga õnneks ei tekita see suuremaid probleeme.

VEEVALAJA (21. jaanuar - 18. veebruar)

Veevalajatele on seekordne Suvi võimsate kulminatsioonide aeg. Skorpioni märk vastab Veevalaja 10. majale ehk siis valdkonnale, mis sisaldab endas sotsiaalset väljundit, karjääri, mainet, püüdlemist, auahnust, tulemuste ilmnemist, avalikult nähtavaks saamist. Suhetetaevas püüad nüüd kõrgelt lennata - sind ei rahulda lihtsalt suhted, vaid sa soovid, et need oleksid ideaalsed. Kõrge ideaali tagaajamine võib aga pettumuse valmistada.

Su partner on lihast ja luust inimene, mitte mingi täiuslikkuse etalon. Kunagi oli sul ehk ideaalilähedane suhe ja nüüdki ei soovi sa vähemaga leppida. Juunis võib armusuhe tuld võtta seoses ühiskondliku tegevusega - tööl, juhendades või organiseerides suurt projekti, täites vastutusrikast ülesannet.

Töö ja eraelu kipuvadki kohati päris sõlme minema. Võtad ehk suhteid liiga mõistuspäraselt, samas võid ametiasju ajades olla liiga tundeline. Kõik su eraelu detailid on nüüd rohkem näha ja varjata suurt midagi ei õnnestu. Arvesta siis sellega.

Eriti suured võimalused on sul 15. maini (kulminatsioon 8. mai). Paraku lased Neptuuni võngetel end segadusse ajada ning jätad õnnelikud seisud ellu viimata.

Juuni tunned end kummaliselt, kannad justkui võõrast maski. Sellega edastad sa paljudele oma partneritele valesid signaale. Tunned isegi, et see, mida sinult oodatakse, ei lange kokku su tegeliku rolliga. Aga jää ikka iseendaks, ära muutu võltsiks vaid seepärast, et meeldida.

Aprillis avastad taas oma sõbrad ja loobud ühiskonna teenimisest. Muutud tundlikumaks, ent samas ka endale tüüpiliselt mässumeelsemaks. Teeb ju Veevalaja valitseja Uraan terve mai teiste planeetidega pingeaspekte, mis ei lase sul diivanile tukkuma jääda, vaid nõuab sinult piltlikult öeldes pidevaid langevarjuhüppeid tundmatusse.

Juulis võid oma armastuse leida mõnest liidust, ühingust, seltsist, suvalisest kindla struktuuriga rühmast või seltskonnast.

KALAD (19. veebruar - 20. märts)

Kaladele on eelolevad kuud paljulubavad - eriti just aprilli esimesel poolel naudid põnevaid, ka vaimses mõttes hingekosutavaid kohtumisi. Puutud kokku nendega, kes esindavad sinu jaoks täiesti uut maailma. Võimalik on kohtumine inimesega, kes on sinu tavatuttavatest hoopis erinev. Näiteks tutvud jaapanlase, hiinlase või polüneeslasega, kes õpetab sind pulkadega sööma või esivanemate vaimudega suhtlema. Nii et hoia aga välismaalaste lähedusse.

Asi ei pea minema nii äärmuslikuks, kuid tekkiv suhe paistab kindlasti silma selle poolest, et partner kannab endas eksootilisi jooni. Ta võib olla näiteks erilise elukutse esindaja või on tal mingid müstilised võimed. Või ta lihtsalt kutsub sind pikale reisile. Samas - mais võidki just ratastel veeredes või (õhu)laeva pardal olles kohata seda õiget. Head võimalused tutvumiseks on ka kõikvõimalikes teadmistest tulvil kohtades - koolides, ülikoolides, loengutel, kursustel jne. Kindlasti internetis.

Juuni muudab sind veelgi tundlikumaks ning toob esile sinus peituva sensitiivi. Pärast tulist suudlust võid sa sõna otseses mõttes näha oma kallima ümber punast aurat, tema erutusseisundit. Kuid aprilli teisel nädalal võid meenutada delfiini unenägu - su unistavad silmad reedavad, et viibid hoopis teises sageduses. 10.-27. juunini on sinu kehaline tundlikkus ja vaimne erksus tasakaalus, mis lubab luua igati harmoonilisi suhteid.

Amburi aeg, juuli, tekitab olukorra, kus sind nagu tõstetaks kõrgele poodiumile - oled kõigile näha ja kuulda. Su isiklik elu projitseeritakse justkui kinolinale. Hoolitse siis selle eest, et sul poleks kapis ühtegi luukeret, mida konkurendid päevavalgele saaksid tirida. Ka võib salaarmuke näiteks avalikult lobisema hakata.


smsbar
Lisa oma kuulutus siia:
saada SMS numbrle 13018, SMS-i sisuks kirjuta:

KIISU SMS oma kuulutus.

"Oma kuulutus" asemele kirjuta kuulutuse tekst. Sinu kuulutus ilmub kohe siia.
bar
bar
Poznakoml?s? s devuzkoi/zenzinoi dl? vzaimnogo intimnogo udovletvoreni? i obmena tepla nazih tel. PS: l?bite i bud?te l?bim?mi!
SOOVIN TUTVUDA VABAMEELSE NAISEGA TALLINNAS 56301962
SOOVIN TUTVUDA VABAMEELSE NAISEGA TALLINNAS
Olen 23a Tartu noormees, saleda kehaehitusega. Otsin neiut kellega täna vaikset aega veeta. Kirjuta mulle Whatsappi 59028872
Otsid naist kellega teha kõike mida soovid? Või soovid äkki pilte, videosi või videokõnet? Ole mureta, sest 18 aastane @liisan012 snapchatis aitab su välja??
Tartus autoga neiut voi naist kes oleks nous auto pagasi sooviga võin ka sponsoreerida 56752496
tere olen 45a vabameelne mees keskeestis kohtuks vabameelse autot omava naisega sexi m6ttes endal kohta autot pole saaksime teha sinu autos hilis6htul v6imalik ka minu saunas sobib ka tasu eest pakkuja-naine 53247293
Teen Rakvere/lääne-virumaa naisele kohustustevabat keelekat, pepukeelekat, näpukat. Diskreetsus tagatud. Andke julgelt märku. Olen 46a mees. 56762737
üksik mees soovib tutvuda sex eesmärgil diskreetsus tagatud võimalik sponss kuressaare nr53565689 helista julgesti
40a.mees tutvuks karmi naisega üle 40-ne.Täidan kõik korraldused.Alqul palun sms-i.Tel.58218008
26a võrumaa nm tahaks esimest korda neiuga olla.kas leidub võrumaalt sellist neidu kes tahaks seda teha.olen valmis ka maksma.([email protected])
Otsin naisterahvast p2rnus,kellega lihtsalt vahel seksida v6i olla salasuhtex kellel vajadus.minupoolne diskreetsus tagatud. 28-,[email protected] piltsaada
tere olen 28 tallinna noormees soovin tutvuda kena ja vallatu neiuga sekieesmärgil võin toetada kui soovid teada sms nr 54582610
25 aastane noormees otsib 30-50 aastates naisterahvast, et lihtsalt nautida voodirõõme, olen väga hakkaja :) endal kohta pole
Aivar 40a,180cm pikk 85kg elan pärnus soovin püsisuhe kuni 50a naisega. Ootan kone voi smsi nr 59068924